spotlight

Edinburgh

A city of elegance. See what is near our hotel

spotlight

Our Room Gallery

See our rooms, for single travelers and families

Pensjonat/hotel Broughton

Nasz maly, gregoriański, spokojny Pensjonat oferujący nocleg ze śniadaniem jest usytuowany w sercu pięknego Nowego Miasta w Edynburgu. Jest to idealne miejsce zarówno dla turystów jak i podróżujących biznesmenów. Hotel znajduje się niedaleko ulicy Princes, edynburskiego Zamku, glównego dworca Waverly oraz dworca autobusowego mieszczącego się na St Andrew Squere. Dla spragnionych kontaktu z naturą zachetą jest polożony w okolicy pensjonatu Ogród Botaniczny. W pobliżu Broughton odnaleźć można także ogromną ilość wysokiej klasy restauracji, kafejek, barów i klubów – dla tych, którzy preferują nocne atrakcje miasta.

Borughton to również idealne miejsce dla milośników teatru. Dwieście metrów od pensjonatu znajduje się znany Edinburgh Playhouse. Milośnicy sztuki mogą odwiedzić sąsiadujący z hotelem, tradycyjny (powstaly w 1826 roku) dom aukcyjny Lyon and Turnbull.

Pensjonat Broughton jest usytuowany w bardzo spokojnej i bezpiecznej części Edynburga, miasta, które postrzegane jest jako jedno z najbardziej kosmopolitycznych miejsc w calej Szkocji.

Posiadamy sześć pokoi, z których każdy ma wlasną lazienkę, nową bieliznę pościelową, ręczniki do rąk oraz do kąpieli. Wszystkie sypialnie zaopatrzone są w czajniki, kawę i herbatę, jak i smaczne herbatniki. Do wyposażenia należą również: kolorowy telewizor, bezprzewodowy internet, centralne ogrzewanie. Dużą zaletą jest bezplatny prywatny parking przed hotelem.

Na doskonaly początek dnia oferujemy tradycyjne szkockie śniadanie, przygotowane z zawsze świeżych produktów o wysokiej jakości.  Aby zadowolić każdego klienta oferujemy także poszerzone menu.

Mamy nadzieję, że nasza strona zachęci państwa do pozostania z nami, poznania szkockiej kultury za niewielką, jak na serce Szkocji, cenę.

spotlight

VibrantBroughton Street Bars

spotlight

ClassicalOur Georgian Hotel

spotlight

Find Usour location